ביצוע עבודות מנוף - לעבודה יעילה ובטוחה

 
כאשר מדובר בביצוע עבודות מנוף, ישנם מספר פרמטרים שחשוב להקפיד עליהם על מנת שהתוצאות תהיינה טובות:
 
  • התאמת המנוף לסוג העבודה – כידוע, ישנם סוגים רבים בתחום, הן מבחינת גדלים ומשקלים והן מבחינת המבנה והתפקוד (מנופי סל, הובלה, הנפה להרמת ציוד כבד וכו'). על מנת שהעבודות תתבצענה בצורה היעילה והבטיחותית ביותר, חשוב מאוד לבצע אותן באמצעות המתקן המתאים ביותר לביצוען. כך למשל, הרמת חומרי בניין יש לבצע באמצעות מכשיר הנפה מאסיבי וחזק, אשר יוכל להתמודד עם העומס ולא לפגוע במידת הבטיחות של סביבת העבודה.
  • שימוש במתקנים איכותיים – על מנת שהעבודה תוכל להתבצע כסדרה מומלץ מאוד להשתמש במנופים איכותיים מתוצרת החברות המובילות בתחום. זאת על מנת להבטיח פעולה תקינה, רציפה, בטוחה ויעילה לכל אורך העבודה, ללא סיכונים, תקלות או עיכובים בלוח הזמנים הרצוי.
  • הפעלה נכונה – חשוב מאוד שמפעיל המתקן יהיה בעל הסמכה מתאימה, על מנת להבטיח שהעבודה תתבצע על פי התכנון ומבלי לסכן את האנשים הנמצאים בשטח. לכן, אם אין במצבת כוח האדם שלכם מפעילים מיומנים כנדרש, שכרו את הכלי ביחד עם שירותי מפעיל מקצועי עבורו, על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב והבטוח ביותר.
  • שירות לאורך כל הדרך – חשוב מאוד לשכור או לרכוש מתקני הרמה אך ורק מחברה המספקת שירות לאורך כל הדרך, הכולל אפיון מדויק של הצרכים והדרישות שלכם לצורך התאמת המתקן לעבודה, מתן שירותי מפעיל להפעלה בטוחה ומתן שירות גם במהלך העבודה ולאחריה על מנת להבטיח שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.
 

ש.ש שרותי מנוף הובלה ומסחר – עבודה מקצועית, בטוחה ואיכותית

 
חברתנו משווקת ומשכירה מנופים מסוגים שונים המיועדים לביצוע עבודות מגוונות בכל הארץ. כל המתקנים מיוצרים על ידי חברות מובילות בתחום ועוברים את כל בדיקות הבטיחות הדרושות על מנת לאפשר עבודה בסביבה בטוחה.

החברה שמה דגש על בטיחות ועל מקצועיות בשירות, ומספקת ללקוחותיה את כל הדרוש לביצוע עבודות הרמה, שינוע, תובלה וכו' בצורה מקצועית ואיכותית ללא פשרות.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
עבודות מנוף
 
 
 
מנופים