מבנים ניידים זה אנחנו!

 
חברת ש.ש שרותי מנוף הובלה ומסחר בע"מ היא אחת החברות המובילות והוותיקות בתחום פעילותה. החברה שלנו מתמחה, בין היתר, גם בהובלה ובשינוע של מבנים ניידים, קרוונים ובתים טרומיים. חברת ש.ש מספקת את שירותיה המקצועיים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, מכל קצוות הארץ, 24 שעות ביממה.
 
להזמנת שירות חייגו עכשיו: 072-3217467.
 

למבנים ניידים ישנם יתרונות רבים:

 
בשנים האחרונות ניתן לראות שימוש הולך וגובר במבנים ניידים, למטרות שונות. יותר מתמיד נראה שהפתרון הזה הופך להיות מקובל ונפוץ יותר ויותר, ומגמת העלייה הזו רק הולכת ותופסת תאוצה.
 

שינוע מבנים ניידים מבצעים רק עם המקצוענים!

 
אם אתם רוצים להעביר מבנה נייד, אנו נשמח לעמוד לשירותכם. חברתנו המקצועית והאמינה תדאג להעביר עבורכם את המבנה הטרומי בבטיחות לכל מקום שתרצו, בעזרת מנופים חזקים ואיכותיים. כמו כן, אנו מעמידים לשירותכם משאיות גדולות המותאמות להעמסת משקלים כבדים וגדלים. עם הגעתנו לשטח הבנייה, אנו נמקם את המבנה במקום המבוקש.
 
אנו מספקים בין היתר גם עבודות מנוף לפירוק סככות והעברת ציוד כבד, צפו בגלרייה:
 
 

אנחנו כאן בשבילכם

 
ש.ש שרותי מנוף הובלה ומסחר בע"מ מתמחה בשינוע ובהובלה בצורה בטיחותית ויעילה אל אתר הלקוח. השירות ניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים, מיומנים, אמינים ובעלי תודעת שירות גבוהה. אנו נשמח לעמוד לשירותכם, להבין את צורכיכם הייחודיים ולהציע לכם פתרון יעיל וחכם, אשר יחסוך לכם כסף וזמן.
 
לקבלת פרטים נוספים אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום.
אנשי הצוות שלנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה בנושא.
 
מבנים ניידים