מבנים ניידים למגורים

 
החלטתם לעבור לבית בשטח האדמה שבחלקת המשפחה ואין לכם תקציב לבנייה סטנדרטית? רוצים להוסיף יחידת מגורים זמנית בחצר?

פנו לש.ש שרותי מנוף הובלה ומסחר (2000) בע"מ, המומחים בתכנון, בהקמה ובשינוע של מבנים ניידים למגורים, ותיהנו ממבנה בטיחותי ואיכותי במהירות! התקשרו 072-3217467 לקבלת פרטים נוספים!
 

החברה עוסקת בתחומים מגוונים, וביניהם:

 
  • עבודות מנוף מקצועיות
  • הרמות משא
  • עבודות מלגזה
  • הובלות מנוף
  • שינוע מבנים ניידים
  • ועוד
 
אז אם אתם זקוקים לכל עבודות מנוף או להקמת מבנים זמניים או קבועים, חייגו עכשיו: 072-3217467
 

גם מחיר וגם איכות - מבנים ניידים למגורים

 
בשנים האחרונות מבנים ניידים נראים יותר ויותר בנופי ארצנו. בעבר מבנים אלה היו נפוצים בעיקר באתרי בנייה, במשרדי מכירות וכדומה. מאז, שיטות הבנייה של המבנים הללו השתכללו והתפתחו, וכיום הם משמשים גם כמבני מגורים, ארעיים או קבועים. באירופה ובארה"ב הצטבר ידע רב בהקמת מבנים אלה, והטכנולוגיה ממשיכה להתפתח ולהשתפר כל הזמן.

מבנים ניידים למגורים הם בעלי יתרונות משמעותיים: מחירם זול מהקמת מבנה קבע, הבנייה ידידותית לסביבה ואחד היתרונות החשובים ביותר הוא מהירות הבנייה. בתים אלה נבנים תוך שבועות ספורים, ויעילות ומהירות בנייתם אינם פוגעים באיכותם. כך, שבזמן סביר, אחרי תכנון קצר אך מדויק, ניתן לעבור לבית משלכם.
 

מבנים ניידים - באיכות גבוה

 
את המבנים הניידים למגורים בונים במפעל, זאת לאחר תכנון מוקפד עד הפרטים הקטנים ביותר. התוכנית כוללת את גודל המבנה, היכן ימוקמו השירותים והמקלחת, מהיכן תהיה הכניסה ואיפה בדיוק ימוקמו החלונות. את עבודת ייצור המבנה מבצעים צוותי בנייה מקצועיים במפעל החברה. במקביל, בשטח מבוצעות עבודות תשתית להעברת חשמל, מים וביוב, כך שעם העברת המבנה למיקומו הסופי, החיבור יהיה מהיר וקל. את המבנה מעבירים על ידי משאית עם מנוף, עד הנחתו הסופית במקום.

אז אם אתם מחפשים מבנים ניידים למגורים לכל צורך, ש.ש שרותי מנוף הובלה ומסחר (2000) בע"מ יספקו לכם את הפתרונות האיכותיים והמקצועיים ביותר. החברה, המספקת שירותי מנוף והובלה, פועלה כבר למעלה מעשרים שנה ומקימה מבנים ניידים בכל הארץ.
 
התקשרו אלינו לטלפון 072-3217467 לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר!