מנוף הרמה

 
מנופי הרמה ופתרונות יעילים ויצירתיים תמצאו בחברת ש.ש שרותי מנוף, הובלה ומסחר.

תהיתם פעם כיצד מבצעים הנחה של קונסטרוקציות? איך מעלים חפצים מסיביים, חומרי בניין וציוד כבד לקומות הגבוהות של הבניין? איך מעבירים ציוד כבד ומסורבל? התשובה לכל השאלות היא מנופי הרמה.
 
למידע והזמנת שירות חייגו 072-3217467.
 

החברה מספקת מנוף הרמה למגוון צרכים:

 

התאמת פתרונות הרמה לכל מצב

 
כיום, בשל הצפיפות בערים הגדולות, ישנם יותר ויותר גורמים המצריכים פתרונות איכותיים להרמה לגובה. הבנייה הולכת ונעשית גבוהה יותר, ולכן אין כיום בנייה שמתבצעת ללא מנוף. הבנייה מצריכה העלאה והורדה של חומרי בניין בעלי משקל רב, ואין תחליף הלכה למעשה למנוף איכותי המבצע את העבודה ביעילות ובזריזות. השימוש במתקנים הללו מאפשר חיסכון משמעותי בזמני ביצוע העבודה.
 

על תבונה ובטיחות

 
יש לשים את הדעת לא רק למהירות העבודה, אלא גם לבטיחות, שכן יש להתאים את הכלי הנכון לכל עבודה, זאת במטרה להבטיח את שלומם של העוברים והשבים, כמו גם של העובדים עצמם. חברת ש.ש שירותי מנוף הובלה ומסחר מחזיקה צי מנופי הרמה הכולל כלים שונים המותאמים לצרכים שונים.

המבחר מאפשר התאמה טובה של המנוף הנכון לכל משימה ומשימה, מה שמאפשר לבצע את העבודה בצורה שתתן את המענה הטוב ביותר לצרכים המקצועיים ותאפשר לשמור על הבטיחות.
 

מנוף הרמה - תחזוקה איכותית ומקצועית

 
אנו יודעים היטב מה דרוש לתחזוקה נכונה של כל סוגי המנופים, ודואגים לכל טיפול ולכל תקלה שמתעוררת בציוד. הטיפול האיכותי שלנו הופך את הציוד ליעיל במיוחד וקל לתפעול, כך שהלקוחות שלנו מקבלים מענה מספק לכל הצרכים שלהם. הציוד שלנו (ומנופי ההרמה במיוחד) לא מאכזב אתכם ברגעים הקריטיים ביותר של העבודה, אלא מאפשר לבצע את כל המשימות בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו מראש.
 
אם אתם מחפשים מנוף הרמה ומענה מקצועי ויעיל לפתרונות הרמה שונים,
ולא מוכנים להתפשר על איכות, אנחנו הכתובת שלכם.
למידע והזמנות חייגו 072-3217467.