ש.ש שרותי מנוף הובלה ומסחר (2000) בע"מ
 
 
 
 
 
 
למכירה בש.ש. שירותי מנוף
מבנה הבנוי ממכולה 40 רגל + מכולה 20 רגל סה"כ 32 מ'-חדר שינה מקלחת ושירותים בנפרד פינת עבודה מטבח וסלון גדול.
****
10 יח' קרוואנים אמריקאיים
****
2 רולפורמרים (24 תחנות ו- 14 תחנות) כוללמזינים כולל 2 סטים גלילים לייצור משקופים
****
סילואים משומשים מאלומיניום במצב כחדש. במידות: קוטר כ-2.5מ' גובה – 16 מ' קיבולת – כ-50 טון חומר גלם.  2 מערכות שאיבה לפריקת חומרגלם מהסילואים כולל צנרת ריקון (ריקון מכולה 20 רגל בזמן 50 דקות)
***
סככה בגובה 8 מ' כולל כיסוי איסכורית תאורה חשמל ומע' כיבויאש. 1000 מ"ר
****
מנוף גשר 20 מ' כושר הרמה 3 טון
****
מכבש למיחזור ואריזה של פסולת קרטון/פלסטיק חבילות 80/90במשקל עד 700 קילו כולל מסוע הזנה ומערך קשירה אוטומטי תוצרת ITAL-COSאיטליה שנת ייצור 1997 - במצב מעולה!!!
****
כ- 200 פלטות ספנקריט במידות  9X1.10מ'  משומשות במצב מצויין
****
כלובים מרשת ברזל
****
מכולה משרדית  שירותים  מטבחון  מידות 6X2.4מ'
****
מעלית משא גובה הרמה 5 מ'  מידות התא: רוחב-1.25 מ'אורך 2.45 מ'  גובה 2.4 מ'
****
מלגזה מקסיליפט 3 טון  שנת ייצור 2008
****
מלגזה קלמר 16 טון
****
איש קשר: שאול 052-4232400
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודות מנוף לשינוע כבד

 
חברת ש.ש שרותי מנוף הובלה ומסחר מציעה מגוון פתרונות עבור עבודות מנוף לשינוע כבד. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בעבודות מן הסוג הזה. כיום אנו מעסיקים צוות מפעילים שיודע כיצד לבצע את השינוע על הצד הטוב ביותר, לפי הדרישות של הלקוח ובכל תנאי השטח. השירות שלנו מתאים עבור חברות, גופי תעשייתיים, ארגונים ולקוחות פרטיים.
 
 
הציוד אותו אנו מפעילים עומד בתווי התקן המחמירים ביותר והוא מיועד להרמות משא, העברת מפעלים ושינוע מכונות או מבנים יבילים בכל רחבי הארץ.

עבודות מנוף לשינוע כבד מתבצעות עם ציוד מכני הנדסי המיועד להרמת גופים כבדים. את השינוע אפשר לבצע עם סוגים שונים של מנופים, הנבדלים זה מזה בצורה, בגודל וסוג המנוף אותו הם מיישמים. כושר הנשיאה נקבע בעבודות מנוף לפי הפרמטרים הבאים:
 
 
 
שינוע משאות כבדים
 
 
 
  • חוזק חומרי הגלם מהם בנוי המנוף
  • כושר הנשיאה הכולל התלוי בבסיס
  • חוזק הבנייה של הזרוע הארוכה במנוף
  • כמות משקל הנגד המונח על הזרוע הקצרה
 

שמירה על הבטיחות במהלך עבודות מנוף לשינוע כבד

 
שינוע כבד דורש הקפדה על כללי בטיחות מחמירים. בעבודות שינוע מן הסוג הזה לא ניתן להסתפק בעגורן נייד רגיל ויש גם צורך בהקצאת מפעיל מנוסה. כללי הבטיחות מתייחסים גם לשימוש במנוף וגם לשינוע הכבד באתרי בנייה, מפעלים, מחסנים, אולמות תצוגה וכן הלאה.

בעזרת עבודות מנוף ניתן לשנע את כל סוגי הציוד רק לאחר בדיקות בטיחות. בהרמת חומרי בניין לגובה לדוגמא משתמשים במכשירי הנפה מאסיביים, המתמודדים עם העומס מבלי לפגוע בבטיחות של סביבת העבודה.
 
עבודה יעילה ובטוחה עם מנופים תלויה גם ביצרן. מנופים איכותיים המיוצרים על ידי החברות המובילות מאפשרים עבודה תקינה, רציפה וללא סיכונים. עבודה כזו חוסכת בהוצאות עבור הלקוח והיא מונעת עוגמת נפש או נזקים בלתי הפיכים לרכוש. כדאי להתייעץ עם מפעיל מקצועי לפני החלטה על ביצוע העבודות ולהתרשם מהמפרט הטכני של המנוף. כך ניתן לבצע שינוע כבד בתוך זמן קצר.
 

מי זקוק לשינוע כבד?

 
Text / Html
[Insert your text here]
 
יש מגוון לקוחות הזקוקים לשינוע ציוד ומשא כבד של עד 8 טון או למעלה מכך. קבלני בניין, הובלת ברזל, פינוי ציוד, בעלי מלאכה בתחום השיפוצים, חברות תחזוקה, מפעלים תעשייתיים וגם גופים לוגיסטיים משתמשים בשירותי המנוף ומשנעים ציוד כבד בתוך חללים סגורים ופתוחים.

המאפיין המשותף לכל צרכי השינוע הכבד הוא שימוש במנופים ייעודיים. מנופים אלו נבדקים לפי הקריטריונים המחמירים וכושר הנשיאה שלהם נקבע לפי הנחיות היצרן. יש להקפיד על ההנחיות הללו כאשר מבצעים את עבודות השינוע ולפקח אחר ההפעלה.
 
חברת ש.ש שרותי מנוף הובלה ומסחר (2000) בע"מ מבצעת עבודות מנוף לשינוע כבד בכל רחבי הארץ. צרו קשר עם נציגי החברה ותאמו פגישת היכרות כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת"ד 2, כפר יונה 40300
טל' 8985028 – 09 | 052-4232401 | פקס: 8941207 – 09 | נייד: 4232400 – 052 |