4 שירותי מנוף שאנו מבצעים עם מנופים

 
חברת ש.ש שרותי מנוף הובלה ומסחר (2000) בע"מ גאה להציע מגוון שירותים עבור לקוחות עסקיים ופרטיים. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בהפעלת עגורנים ולרשותנו צוות נהגים מיומן ומוסמך. כל השירותים הניתנים על ידינו עומדים בתווי תקן מחמירים של בטיחות ואיכות. אנו מציעים ללקוח ייעוץ והכוונה ללא התחייבות, מלווים אותו מהרגע הראשון ומתחייבים למחיר אטרקטיבי. צרו קשר עם נציגינו עוד היום, ובואו להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של החברה המובילה בישראל.
 

כדאי להכיר לפחות 4 שירותי מנוף הניתנים על ידינו עם סוגים שונים של עגורנים:

 
 

1. העברת מפעלים ומכונות

 
הדרך הטובה ביותר לבצע העברת מפעלים ומכונות היא באמצעות עגורן ייעודי. העבודה עם העגורן כפופה לדרישות הלקוח, מתחשבת בתנאי השטח ומתבצעת תחת לוח זמנים מוגדר מראש. הדגש בעבודות מן הסוג הזה הוא על התאמת מדויקת של מתקן ההנפה והציוד לצרכים.

מפעיל מוסמך מגיע אל השטח, מפעיל את הציוד ומקפיד על כללי הבטיחות גם בזמן העבודה וגם אחריה. יש לבצע את העבודה בסטנדרטים גבוהים כדי להעביר מפעלים ומכונות מבלי לגרור עיכובים או הפסדים כספיים. מעבר לכך, קיימת אפשרות של הזמנת שירותי חירום וביצוע עבודות במשך 24 שעות ביממה.
 
 
 

2. חילוצים

 
עגורן הוא ציוד מכני הנדסי המיועד להרמת גופים כבדים של עד 8 טון ולכן ניתן לנצל אותו גם לטובת חילוצים. העגורן יכול להגיע כמעט לכל תוואי שטח, לחלץ רכבים ומכונות ולמנוע נזקים בלתי הפיכים לציוד ולרכוש.

החילוצים דורשים היכרות עם יכולות העגורן ועם המפרט הטכני שלו. יש מספר סוגי מנופים הנבדלים ביניהם בצורה ובגודל, אולם עבור חילוצים כדאי להשתמש בשירות הניתן עם עגורן נייד המותקן על משאית.
 
 
 

3. העברות מבנים יבילים

 
יותר ויותר לקוחות משתמשים כיום במבנים יבילים בתור פתרון מגורים, אחסנה, משרדים וכדומה. מבנים יבילים חוסכים בהוצאות והיתרון שלהם הוא ניידות וגמישות.

על מנת להעביר את המבנים היבילים ממקום למקום אפשר להזמין שירותי מנוף מתקדמים. הציוד הקיים מספק אפשרויות רבות להובלה ושינוע של מבנים יבילים לגובה. ציוד מכני הנדסי נבדק על ידי אנשי מקצוע והוא מתאים להובלה של משא כבד כגון מיכון תעשייתים, מבנים טרומיים ועוד.
 
 
 

4. עבודות סל

 
הזמנת מנוף סל עם מפעיל מוסמך מתאימה לביצוע מגוון רחב של עבודות:
  • גינון
  • בנייה
  • הובלות
  • תיקונים

המנוף זמין עבור דרישות הלקוח והוא מלווה במפעיל מיומן היודע לנצל את היתרונות שלו. בעבודות סל משתמשים בציוד מתוחזק היטב המותאם לתנאי מזג האוויר ולשמש. מנופי סל הם איכותיים, יעילים ומקצועיים ולכן הם מנוצלים בכל ענפי התעשייה והמסחר.
 
 
מחפשים אחר שירות המנוף המושלם עבור הצרכים שלכם? הגעתם למקום הנכון:
חייגו 072-3217467, אנו בש.ש שרותי מנוף הובלה ונעמוד לרשותכם בהקדם.
 
שירות המנופים שלנו